O NAS

lek. wet. Monika Hulak- specjalista chorób psów i kotów

Absolwentka Akademii Rolniczej w Lublinie. Pracuje jako lekarz weterynarii od 2002 roku.

W 2006 roku ukńczył‚a na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu trzyletnie studium podyplomowe i uzyskał‚a tytuł‚ specjalisty chorób psów i kotów.

Szczególnym zainteresowaniem darzy diagnostykę, bo dobrze postawione rozpoznanie daje możliwość skutecznego leczenia.

Drugą ulubioną… dziedziną weterynarii jest dermatologia i endokrynologia. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestniczą…c w szkoleniach i sympozjach.
Łatwo nawią…zuje kontakt z ludźmi i zdobywa zaufanie zwierzą…t.
Prywatnie jest właścicielką Yorkshire Teriera o imieniu Kubuś›. Lubi jazdę konną….lek. wet. Jan Kacperczyk- specjalista chirurgii weterynaryjnej

 

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2008 roku.

Praktykę™ doskonalił‚ pracują…c jako lekarz "pierwszego kontaktu" w gabinecie internistycznym, a  także w czasie tzw. ostrych dyżurów w klinice cał‚odobowej, co nauczył‚o go opanowania i szybkiego podejmowania trafnych decyzji.

O ciągł‚y rozwój zawodowy dba uczestniczą…c w licznych warsztatach, kursach i sympozjach. 

W Przychodni Alfavet najwię™cej czasu spędza w pracowni RTG oraz na sali operacyjnej gdzie przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii mię™kkiej i ortopedii .    

Prywatnie posiadacz dwóch rudych kotów oraz psa . Lubi grać‡ na gitarze.

 

lek. wet. Beata Dusza (Chmura)

 

Absolwentka Wydział‚u Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie w 2016 r. 

Pani Doktor pierwsze kroki na swej zawodowej ś›cieżce stawiał‚a wł‚aś›nie w Przychodni Alfavet, w której odbyła staż absolwencki. Poprzez uczestnictwo w warsztatach i sympozjach cią…gle doskonali swoją… praktykę™.

Na co dzień„  zajmuje się™ profilaktyką… , interną… oraz diagnostyką… laboratoryjną…. Jest także niezastą…piona w opiece nad pacjentami szpitalnymi.

Prywatnie uwielbia podróżować‡ i oglą…dać‡ seriale .

W domu na jej powrót z pracy czekają dwa koty- Figa i Bazyl.

 

 

lek. wet. Ilona Stabrył‚a

 

Absolwentka Wydział‚u Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w 2014 r.

Doświadczenie i staż absolwencki zdobył‚a w Przychodni Specjalwet w Lublinie.

W Przychodni Alfavet pracuje jako internista- lekarz pierwszego kotaktu.

Pani Doktor zawodowo interesuje się diagnostyką laboratoryjną, dermatologią i chorobami wewnętrznymi. Prywatnie jest wielką miłośniczką kotów.

 

lek. wet. Michał Sęp

 

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2017 r. Przed rozpoczęciem stażu w AlfaVet, zdobywał doświadczenie przaktykując w gabinetach w Krośnie i Lublinie.

Obecnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i warsztatach. Swoją zawodową przyszłość pragnie związac z takimi dziedzinami weterynarii jak diagnostyka obrazowa oraz kardiologia.

Prywatnie jest właścicielem Owczarka Australijskiego o imieniu Holly oraz kota Filipka. Jest wielkim fanem piłki noĹźnej, uwielbia rowerowe podróĹźe.

 

lek. wet. Aleksandra Makar

 

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2012 r. 

Kwalifikacje i umiejętności zdobywała w róĹźnych rejonach Polski,  a od 2017 r. dzieli się swoją  pozytywną energią ze zwierzakami i ich opiekunami w Przychodni Alfavet.

Regularnie jeĹşdzi na szkolenia pogłębiając swoją wiedzę, szczególnie interesuje się diagnostyką chorób wewnętrznych. Pasjonuje ją radiologia.

Pani Doktor od 2016 r. jest takĹźe nauczycielem przedmiotów zawodowych w Technikum Weterynaryjnym w Trzcianie.

Prywatnie miłośniczka leśnych wojaży i opiekunka rozbrykanego Russell Terriera .

 

 

lek. wet. Karol Macieląg

 

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2018 r.

W trakcie studiów odbywał wolontariat w Oddziale Drobnych Ssaków szkoląc się w praktycznych podstawach diagnostyki i terapii drobnych ssaków.

W przyszłości pragnie zajmować się zwierzętami egzotycznymi oraz drobnymi ssakami. Stale pogłębia swoją wiedzą czytając literaturę fachową.

Prywatnie jest opiekunem kawii domowej o imieniu Ciri oraz amatorskiego krewetkarium. Interesuje się gotowaniem oraz grą na gitarze.

 

lek. wet. Kamila Brudnicka

 

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na UP we Wrocławiu z 2012 roku.

W 2017 roku rozpoczęła Studia specjalizacyjne: Choroby psów i kotów na SGGW w Warszawie i juĹź niebawem zasili grono specjalistów Zespołu Alfavet.

 Pierwsze doświadczenia zawodowe i wiedzę praktyczną Pani Doktor Kamila zdobywała w Nowym Sączu pracując w jednej z tamtejszych klinik.

W wolnym czasie realizuje swoje pasje, którymi są fotografia, trekking/dogtrekking, biegi górskie i na orientację a takĹźe kettbels. Prywatnie opiekunka dwóch pięknych przedstawicieli Flat Coated Retrieverów .

 

 

tech. wet. Paulina Niesobska

 

Absolwentka Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach. Od 2016 r. realizuje się pracując w zawodzie technika weterynarii.

W 2018 r. dołączyła do zespołu Przychodni Alfavet.

Prywatnie na jej opiekę w domu mogą liczyć suczka Chanell oraz koty Murka i Zdzisiu. W wolnym czasie lubi jeździć konno, słuchac muzyki, jeździć na rowerze i czytać książki.

 

tech. wet. Magda Jacek

 

W 2016 roku uzyskała dyplom technika weterynarii, ale jej przygoda z zawodem zaczęła się kilka lat wcześniej.
Doświadczenie zdobywała w jednej z lecznic w okolicach Krosna, a także uczestniczyła w licznych warsztatach i szkoleniach.
 
W 2018 roku dołączyła do zespołu Przychodni Alfavet, łącząc pasję z możliwością niesienia pomocy czworonożnym pacjentom.
 
Prywatnie jest właścicielką zadziornego pinczera miniaturowego i leniwej agamy brodatej. Interesuje się behawiorystyką i szkoleniem psów. Wolny czas uwielbia spędzać z dala od miejskiego zgiełku, wypoczywając na łonie natury podczas rowerowych wycieczek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASI PARTNERZY
STOWARZYSZENIE BOKSERY NICZYJE VET STEM CELL ROYAL CANIN IDEXX
GODZINY OTWARCIA

PON - PT: 9:00 - 20:00

SOBOTA: 9:00 - 14:00

Alfavet Przychodnia Weterynaryjna
ul. Kotuli 92
35-122 Rzeszów